БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Черговий проект з проектування та монтажу активної системи блискавкозахисту на новому котеджі

28 липня 2014

Компанія ООО «Дом Инжиниринг» закінчила роботи з проектування та монтажу активної системи блискавкозахисту на новому котеджі, який знаходиться в м. Ірпінь, Київської обл.

Було поставлено завдання здійснити комплект робіт по захисту від блискавки з мінімальними фінансовими витратами і, в той же час, максимально естетично.

У проекті використано мідний провідник і мідні кріплення для нього, що забезпечує довговічність системи і збереження естетичності екстер'єру будівлі. Заземлювальні пристрої виконані з гарячеоцинкованих стрижнів, смуги і кріплень. Гарячеоцінкование матеріали для заземлення забезпечують високу надійність і довговічність виробу, а так само невисоку ціну. Всі матеріали, використовувані в проекті, окрім активного блискавкоприймача виробництва компанії OBO Bettermann (Німеччина).

Використовуючи систему активного блискавкозахисту, компанія виконала весь комплекс монтажних робіт в короткий термін і за невисоку ціну, використовуючи одну активну головку Liva Grup LAP-CX070 Type (Туреччина).

Проектирования и монтаж активной системы молниезащиты на новом коттедже Проектирования и монтаж активной системы молниезащиты на новом коттедже

Читайте також

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua