БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК
Внутрішній блискавкозахист

Внутрішній блискавкозахист

Блискавки можуть вивести з ладу не тільки електроприлади, обладнання, але і пошкодити саму електропроводку. У радіусі 2 кілометрів від точки удару утворюється нове електромагнітне поле, саме воно і є джерелом перенапруги в мережах, від якого побутова техніка в квартирах попросту перегорає, так само як і системи спостереження, безпеки, ліфтів в будівлях. На виробництвах виходять з ладу верстати і машини.

Захист від прямого удару блискавки встановлюється на всіх будівлях обов'язково, а от розміщення розрядників для захисту від перенапруги в результаті утворення додаткового магнітного поля проводиться власниками майна за бажанням.
Страхові компанії, не з чуток знають про збиток, викликаному таким перенапруженням, відмовляються страхувати майно без установки внутрішнього блискавкозахисту.

 

Захист від імпульсних перенапруг.

Щоб уникнути наслідків природного явища розроблені три різних типи пристроїв. Кожному з них відповідає певний клас.
Принцип дії їх полягає у виключенні переносу напруги на захисний провідник, відсутності можливості появи критичного контактного напруги в місцях вирівнювання потенціалів.

  • Тип 1 (Клас В)

Створений для відведення струмів, що перевищують передбачені навантаження, що виникли від прямого удару блискавки. Досить компактний, він може встановлюватися в щиті до приладів обліку електроенергії, або в головному роздавальному щитку.
Такий розрядник застосовують на великих об'єктах: житлових комплексах, будівлях призначених для громадського користування, на заводах і т.п.

  • Тип 2 (Клас С)

Цей тип створений спеціально для захисту приладів низької напруги, від негативних наслідків ударів блискавки, як на близькій, так і на далекій відстані.
Встановлюються вони в розподільному щиті на об'єктах житлового та промислового призначення.

  • Тип 3 (Клас D)

Створений для захисту окремих кінцевих споживачів, для місцевого застосування. Цей вид розрядників встановлюють в розетку.

Їх також продуктивно використовують для захисту електричних ліній, супутникових систем і систем телекомунікацій.

Як встановити блискавкозахист?

Крім вибору якісного розрядника серед безлічі пропозицій, необхідний грамотний розрахунок і підбір обладнання. З цим завданням впорається "Дім Інжиніринг".
Будучи дилерами великих компаній постачальників, ми маємо можливість порівняти товари різних фірм і підібрати їх стосовно до конкретного об'єкта, правильно розрахувати ефективність тих чи інших приладів і обладнання.

Далі знадобиться монтаж розрядника, який повинен проводитися фахівцем, що має відповідні допуски. І в цьому випадку теж знадобиться допомога "Дім Інжиніринг".
Фахівці нашої компанії не тільки встановлять обладнання для внутрішнього блискавкозахисту, але й навчать керувати ним співробітників підприємства або членів сім'ї.

Ми пропонуємо продукцію "ОБО Беттерман", SALTEK, Hager, Legrand, ABB, Schneider electric та інших великих постачальників. Якість представлених товарів підтверджується сертифікатами, а гарантії якості підтримуються нашою фірмою. На сторінці "ЦІНИ" ви зможете ознайомитися з цінами і видами продукції.

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2024. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua