БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Новини компанії та галузі від ТзОВ Дім Інжинірінг

22
вересня
Міжнародна будівельна виставка «Будівництво та архітектура 2014» Міжнародна будівельна виставка «Будівництво та архітектура 2014»

Компанія ТзОВ «Дом Инжиниринг» взяла участь у виставці «Будівництво та архітектура 2014», яка проходила 17 - 20 вересень 2014р. в «КиївЕкспоПлаза» за адресою вул. Салютна, 2-Б.

12
вересня
Оновлення лінійки терморегуляторів DEVILInk Оновлення лінійки терморегуляторів DEVILInk

DEVI робота над поліпшенням DEVILInk ™

04
вересня
Наша компанія закінчила роботи з проектування та монтажу пасивної системи блискавкозахисту на новому котеджі Наша компанія закінчила роботи з проектування та монтажу пасивної системи блискавкозахисту на новому котеджі

Пасивна система блискавкозахисту котеджу в смт. Козин, Київської обл.

04
вересня
Система активного блискавкозахисту котеджу на базі активного блискавкоприймача Schirtec-A (Австрия) Система активного блискавкозахисту котеджу на базі активного блискавкоприймача Schirtec-A (Австрия)

Черговий проект активної системи блискавкозахисту на новому котеджі, який знаходиться в смт. Козин, Київської обл. використовуючи активний блискавкоприймач Schirtec-A (Австрия).

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2021. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua