БлискавкозахистАнтизледенінняТепла підлогаЕлектромонтажСистеми ОВК

Новини компанії та галузі від ТзОВ Дім Інжинірінг

17
листопада
Система сніготанення та антизледеніння - як засіб від травм? Система сніготанення та антизледеніння - як засіб від травм?

З настанням зимового сезону, все більше і більше з'являється потреба до застосування систем сніготанення та антизледеніння.

27
жовтня
Комплекс робіт з проектування та монтажу системи зовнішнього блискавкозахисту індивідуального житлового будинку Комплекс робіт з проектування та монтажу системи зовнішнього блискавкозахисту індивідуального житлового будинку

Комплекс робіт з проектування та монтажу системи зовнішньої системи блискавкозахисту індивідуального житлового будинку в с. Лісники.

08
жовтня
Запрошуємо Вас відвідати наш стенд 14 - 17 жовтня на XIX міжнародній виставці «БЕЗПЕКА 2014» Запрошуємо Вас відвідати наш стенд 14 - 17 жовтня на XIX міжнародній виставці «БЕЗПЕКА 2014»

XIX міжнародна виставка «БЕЗПЕКА 2014»

02
жовтня
Проектування та монтаж активної системи блискавкозахисту на новому котеджі Проектування та монтаж активної системи блискавкозахисту на новому котеджі

Компанія «Дом Инжиниринг» завершила роботи з проектування та монтажу активної системи блискавкозахисту на новому котеджі, який знаходиться в c. Гвоздів, Васильківського р-ну., Київської обл.

Мова сайту
RUUA
контактна інформація
+38 (044) 594-26-28
SCHIRTECOBO BettermannLIVA grup - оборудования для систем активной молниезащиты, Устройства защиты от импульсных перенапряжений SALTEKDevi ™TiemmeHERZVaillantProthermKermiTeceDanfossKanViessmann
© Дім Інжиніринг. Інженерні рішення.
2021. Всі права захищені
Копіювання матеріалів з сайту заборонено.
г. Киев, ул. Трутенко 10, 2 этаж
+38 (044) 594-26-28
office@din.kiev.ua